Spotkania - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie

Przejdź do treści
TRZECIE SPOTKANIE z MIESZKAŃCAMI

W poniedziałek 30 maja 2016 o godz. 18:00 w Gimnazjum nr 19 przy ul. Jagiellońskiej 5 odbędzie się trzecie spotkanie z mieszkańcami. Gośćmi będą:
1. Łukasz Cora - Przewodniczący Rady Dzielnicy Aniołki;
2. Mateusz Błażewicz - Radny Dzielnicy Brzeźno.
Zaproszeni goście opowiedzą o korzyściach płynących z powołania Rady Dzielnicy oraz o swoich doświadczeniach w pracy Radnego Dzielnicy.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DRUGIE SPOTKANIE z MIESZKAŃCAMI

W najbliższy poniedziałek 23 maja 2016 o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 80 przy ul. Opolskiej 9, odbędzie się drugie spotkanie z mieszkańcami. Zaproszeni goście :
1. Agnieszka Bartków - Przewodnicząca Zarządy Dzielnicy Orunia-Św.Wojciech-Lipce;
2. Łukasz Bejm - Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.
przedstawią korzyści płynące z powołania Rady Dzielnicy oraz o opowiedzą swoich doświadczeniach w pracy Radnego Dzielnicy.

S e r d e c z n i e _ z a p r a s z a m y .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PIERWSZE SPOTKANIE z MIESZKAŃCAMI
W poniedziałek 16 maja 2016 o godz. 18:00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33 przy ul. Kołobrzeskiej 75 odbędzie się pierwsze w cyklu przedwyborczych spotkań z mieszkańcami. Przybędą zaproszeni goście:
1. Andrzej Kowalczyk - Przewodniczący Rady Dzielnicy Przymorze Małe;
2. Jędrzej Włodarczyk - Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Siedlce, którzy
opowiedzą o korzyściach płynących z powołania Rady Dzielnicy oraz o swoich doświadczeniach w pracy jako Radny Dzielnicowy.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców i wszystkich zainteresowanych
Wróć do spisu treści